Náš cieľ
All-for-health (všetko pre zdravie) vzniklo ako súčasť projektu „Zdravé Slovensko“. Naším cieľom je prinášať na Slovenský trh overené a kvalitné produkty, ktoré už vo svete ľudia využívajú a osvedčili sa ako skutočne dobré.

Trh je v dnešnej dobe presýtený rôznymi produktami, ale skutočne dobré veci sa presadzujú ťažko. Prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Pretože skutočná kvalita v oblasti zdravých produktov si vyžaduje poctivú a dlhú prácu, a mnohokrát aj nemalé investície do testovania. Preto tieto produkty nepatria k tým najlacnejším, ale zasa na druhú stranu, sú skutočne kvalitné a účinné.

Keď zvažujeme čo si vybrať a teda za čo máme zaplatiť, je dobré sa vždy zamyslieť, aká bude kvalita a koľko do toho musel zainvestovať výrobca a následne obchodník ak máme výslednú sumu 20 alebo 30 Eur?

Tým nechceme povedať, že lacnejšia vec nemôže byť dobrá. Môže, ale ťažko tomu uveriť, v tejto oblasti, keď ide o zdravie.

Môžeme si to prirovnať k oblečeniu. Vieme si ušiť pekný oblek alebo šaty. Aj lacné šaty môžu byť pekné, ale nebudú z kvalitnej látky, aby nám vydržali desiatky rokov. Pri oblečení to nevadí. Veď aj tak by vyšli z módy. Ale ak mám užívať nejaké prípravky pre zdravie, alebo omladenie, tak na tej kvalite už záleží, pretože, keď raz prídem o zdravie, už si ho nevrátim.

Ak chcem napríklad kvalitnú vodu, nemôžem predpokladať, že ak ma stojí 0,30 - 0,90 centov, tak do nej jej tvorca, výrobca a následne obchodník, ak všetci traja chcú zarobiť, niečo investovali. A ak áno, tak skutočne len toľko, aby to dokázalo prejsť na trh.

Pretože v dnešnej dobe stále pribúda viac a viac ľudí, ktorí majú rôzne zdravotné ťažkosti, mnohokrát už od narodenia, alebo vznikajú v priebehu života, v dôsledku stravy, ktorú kupujeme a vody, ktorú pijeme, rozhodli sme sa s tým niečo spraviť.

Začali sme sledovať trh a pokúsime sa Vám postupne prinášať stále viac zdravých produktov, ktoré sú vo svete bežné, overené, certifikované a ľudia, ktorí tieto produkty používajú, sú s nimi maximálne spokojný, pretože majú preukázateľné účinky. Možno nebudeme vždy najlacnejší, ale naším cieľom je byť najkvalitnejší a pomôcť tak k Zdravému Slovensku.